Bedava 1 koli ekolojik temizlik ürünleri kampanya çekilişi yapıldı :)

cok-mutlu-kadin

Bedava 1 koli ekolojik temizlik ürünleri kampanya çekilişi yapıldı 🙂

Geçtiğimiz günlerde anneler günü için hediye kampanyası düzenlemiştim.Kampanya yazısına buradan ulaşabilirsiniz. 2 Gün geçerli olan kampanyamız sona erdi ve çekiliş gerçekleşti.Çekiliş videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biliyorsunuz kazanan kişiye bir ömür boyu Biobellinda ekolojik temizlik ürünlerini %35 indirimli alma hakkı,kampanyalardan yararlanabilme hakkı ve 60 TL değerinde,kargosuda bize ait olmak şartıyla bir koli ekolojik temizlik ürünleri hediye edeceğimi söylemiştim.

Videoda da bahsettiğim gibi aslında katılım beklediğim oranın altında oldu. Buna pek anlam veremedim açıkcası 🙂 çünkü TV,radyo,internet gibi ortamlarda artık kimyasal maddeler içeren ürünler,deterjanlar kullanmamamız gerektiği sürekli anlatılıyor,vurgulanıyor. E ben birde üstüne ücretsiz koskoca bir koli ürün vereceğim dedim buna rağmen katılım az oldu.Anlamak zor bu insanları 😀

Sanırım her şeyden korkar hale gelmişiz.Müthiş bir önyargı oluşmuş.Yada acaip bir tembellik ve vurdumduymazlık sözkonusu.Yaa benim için fark etmiyor 10 kişi katılmış yada 100 kişi… Sonuçta benim içimden gelmiş ve dur bi güzellik yapayım demişim ve 1 kişiye sağlığa değer veren ekolojik temizlik ürünleri ile tanışması için bir fırsat vermişim.Üstelik cebinden 5 kuruş çıkmadan elde edebileceği bir fırsat.

Ama kanser dahil birçok hastalığın acaip bir artış gösterdiği günümüzde halen bu kadar rahat olabilmemiz,ve Allah korusun bir süre sonra bu amansız hastalıklarla boğuşmak bir tarafa, birde inanılmaz maddi külfetler açtığınıda unutmamak gerekir.

Biobellinda ekolojik temizlik ürünleri sağlığımıza zarar vermediği gibi aynı zamanda çok uygun fiyatlı ürünler.Marketten temizlik ürünleriyle bedeninizi kimyasal deposu yaptığınız gibi,aynı zamanda 1 ay kullanıyorsanız, Biobellinda ekolojik temizlik  ürünlerini en az birkaç ay kullanabiliyorsunuz. Ki bazıları 1 seneden fazla kullanılabilecek kadar ekonomik ve bereketli.Artık akıllı tüketici olma zamanı geldi.Uyanalım arkadaşlar 🙂

Neyse herkesin kendi kararı kendini bağlar,Zaralar ve faydalarda kişilerin tercihleri doğrultusunda şekillenir.Hani bir laf vardır “şimdiki hayatınız geçmişteki seçimleriniz sonucudur.Gelecekteki hayatınızı ise şimdiki seçimleriniz belirler ve şekillendirir.” O yüzden tercihlerimize dikkat edelim derim ben nacizane 🙂

Evet gelelim kampanya çekilişimize.Çekilişimizi yaptık ve videoya çektik.Kazanan kişiyi kutluyorum ve sağlıklı günler diliyorum.Ayrıca şanslı arkadaşın ve herkesin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.Biobellinda ekolojik ürünlerini güle güle kullanın,kullanırken beni hatırlayın 😀 Biobellinda ekolojik ürünlerini daha fazla incelemek isterseniz konuyla ilgili siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Not:Kazanan arkadaştan iletişim bilgilerini bir an önce iletmesini rica ediyorum.

Biobellinda ekolojik temizlik ürünleri-Anneler günü için kampanya çekilişi videosunu izleyin.

Bir önceki yazımız olan Buda benden annenize hediye olsun başlıklı makalemizde anneler günü kampnyaları, anneler günü kutlama ve anneler günü programı hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Bedava 1 koli ekolojik temizlik ürünleri kampanya çekilişi yapıldı :)”

  1. seo dersleri dedi ki:

    seo dersleri…

    […]Bedava 1 koli ekolojik temizlik ürünleri kampanya çekilişi yapıldı 🙂 | Nermin Ay[…]…

  2. spor giyim dedi ki:

    spor giyim…

    […]Bedava 1 koli ekolojik temizlik ürünleri kampanya çekilişi yapıldı 🙂 | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.