Dibi yanan tencereler nasıl kolay temizlenir?

Yanmış tencereler nasıl kolay temizlenir

Hadi itiraf edelim. Biz hanımlar çeneye dalıp neleri yakmadık ki 😀 Bu sefer benim kurbanım bir tencere yaprak sarması oldu malesef. Tencerenin dibi inanılmaz kötüydü. Yanıklar adeta taşlaşmış durumdaydı.

Derhal bir kurtarma operasuonu gerekiyordu.
Aslında umut veren bir görüntüsü yoktu ama Biobellinda ürünleri bir çok soruna çözüm olduğu için olsa gerek ben hiç paniklemedim 😀 Ve bu operasyonu sizlere gösterebilmek için videoya kaydettim.
Tencere yanıkları kabusunuz olmasın! Kolayı var! Biobellinda 😀 Yanık tencereler nasıl temizlenir isimli videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biobellinda üye olmak isteyenler için tıklama yeri burası 😀 : Hemen üye ol!

Biobellinda ürünlerini üye olmadan alıp kullanmak isteyenler buyurun burdan girin: Hızlı sipariş

Facebook sayfamız burada: Akıllı Kadınlar Kulübü

Facebook grubumuz: Biobellinda papatyalar ekibi

Sevgiyle kalın 🙂

 

Yanık tencereler nasıl temizlenir?


 

Yanmış Tencereler Nasıl Temizlenir? Yanan tencere nasıl parlatılır – YouTube. Tencere yanığı temizlemenin Püf Noktası. Dibi tutan tencere nasıl kolay temizlenir | Kadınlar Kulübü. Dibi Tutmuş Tencere Nasıl Temizlenir?, Dibi Tutmuş Tencereler Nasıl Temizlenir,dibi yanmış tencere nasıl temizlenir?,Tabanı yanmış tencere nasıl temizlenir

Bir önceki yazımız olan Bayanlar için evden para kazanmanın kolay yolunu açıklıyorum! başlıklı makalemizde biobellinda ile ne kadar kazanırım, Biobellinda kayıt ve biobellinda üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.