En Popüler Network Marketing Şirketleri -1-

Bu Günlerde Göz Dolduran Network Şirketleri -1-

network marketing

networkün gücü!

Kısa Kısa Bazı Güvendiğim Network Firmalarından Bahsetmek İstiyorum. Sitelerinde Zaten Her Türlü Bilgi Var Bu Yüzden Kısa Kısa Söz Edeceğim.İhtiyaç Olursa Daha Detaylı Bilgileri De Önümüzdeki Günlerde Yazarım.

Popülerliğini Bir Süredir Devam Ettiren Şirketler Hangileri?

Balböceği

Oldukça Geniş Bir Yelpazeye Sahip Olan Balböceği Marketing Mutfak Ürünlerinden Mobilya,Ev Tekstili,İç Giyim Gibi Ürünlere Kadar Bir Çok Kesime Hitap Ediyor.Ürün Kalitesi De Kullanıcılar Tarafından Beğenilen Bir Yapıya Sahip.Sezon İndirimleriyle Uygun Fiyatlar Sunan Balböceğinde Ekgelir Sağlamak İsteyenler İçi  Satış Karı,Üyelik Primi,Grup Pirimleri Gibi Bir Kazanç Planı Uyguluyor.

Buradan İnceleyebilirsiniz

 balbocegi-anigif
 
 

Stretch

Bu Şirketin Oldukça İlginç Ürünleri Var 🙂 Orijinal Ürünleri Sevenler İçin İdeal Bi Yer Burası Diye Düşünüyorum.Tabi Yine Kazanç Sağlamak İsteyenler İçinde Oldukça Cazip Kazanç Planı Mevcut.

Daha Önceki Stretch Ev Tekstil Ürünleri Yazımı Yazarken Sistemi Ve Şirketi Hem Görsel Olarak Hem De Sahipleriyle Görüşerek İncelemiştim Ama Bugün Bu Yazıyı Yazarken Bir Göz Atayım Dedim Gözüme Takılan Bazı İlginç Ürünler Oldu.

Mesela Ütüleme Topu Tam Bana Göre Bir Ürün Diye Düşündüm 🙂 Çamaşırınızı Kuturken Aynı Anda Kendiliğinden Bir Top Sayesinde Ütülenmiş Olarak Elinize Gelmesini İster Misiniz? Harika Olur Değil Mi 🙂 Stretchde Böyle ütü yapan Bir Ürün Var 😉 Neyse Gerisini De Siz İnceleyin Olmazsa Bu Konu Hakkında Daha Sonra Yine Detaylı Bir Yazı Yazarım.

Buradan İnceleyebilirsiniz 

Biobellinda

Biobellinda Doğal Ve Konsantre Ürünlerinin Kalitesi Sayesinde Yıllardır Bu İşi Başarıyla Yürüten Artık Oturmuş Bir Yapıya Sahip Olan Ender Türk Şirketlerinden Biri.

Son Günlerde Gerek Şirketin Kendisinin Gerekse Üyesi Olan Menejerlerin Yaptıkları Kampanyalarda Gerçekten Çok  Daha Cazip Hale Getirdi Biobellindayı Ve Sanki Yeniden Şahlandı 🙂 Biobellinda Uzman Oldu Artık Network Marketing Olayında. Ne Dersiniz? 😉

Yeni  Çıkan Ürünleri Arasında Beyaz Kozmetik Olarak Adlandırabileceğimiz Doğal Yapılarıyla El-Ayak Bakım Kremleri,Yine Doğal Bebek Şampuanı Gibi Ürülerin Yanı Sıra Duyumlarıma Göre Sürpriz Konulu Bir Bilgilendirme Semineri Yapmayı Amaçlıyor Ve Saklama Kapları,Mopset Gibi Değişik Ürünlere De Yer Vereceği Haberleri Kulaktan Kulağa Dolaşıyor.

Hal Böyleyken Yine Bir Menejerin Yaptığı Kampanya Oldukça Cezbedici Ve Oldukça İddialı Olduğu Görünüyor.

Buradan İnceleyebilirsiniz

biobellinda banner
Bu Günlük Bu Kadar. Sizi Sıkmak İstemiyorum Ama Bu Konular Devam Edecek.İlginizi Çekiyorsa Tüm Yeni Yazılarımdan Ve Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Sağ Sütundan “İlk siz duyun” Yazan Yere E-Mail Adresinizi Yazın Gelişmelerden Önce Siz Haberdar Olun.

ne çok network firması türemiş yahu 😀

Bir önceki yazımız olan Bebekleri kendi kendine uyumaya alıştırmak--feber yöntemi başlıklı makalemizde bebeği sakinleştirmek için, Bebeğimizi kolay uyutabilmemiz için ve bebeğin kendi kendine uyumayı öğrenmesi için hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “En Popüler Network Marketing Şirketleri -1-”

  1. Teknik Sorular dedi ki:

    Network marketing geleceğin satış sistemi gibi görünüyor. Artık insanların alımları beğeni ve tecrübeye dayalı olarak değişiyor.

    • Nermin AY dedi ki:

      evet aslında çok akılcı bir sistem network marketib. harcarken kazandıran bir sistem çünkü. diğer klasik alışverişlerde olduğu gibi sadece para harcamaya yönelik değil. ancak malesef kıymeti bilinemiyor.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.