Goomass yalancı mı?

Goomass Yetkililerine Gönderdiğim Mesajı Aşağıda Okuyabilirsiniz.

goomass yalancı mı,goomass internetten para kazanma kiti,goomass hakkında,internetten para kazanmak,internetten nasıl para kazanılır

Goomass Kitabını Aldım Demiştim Ve Uygulamaya Geçtiğimi Söylemiştim.Oldukça Başarılı Bulduğumu Ve Bazı Konuları Uygulamaya Koymaya Çalıştığımdan Bahsetmiştim.Ve Setin Yalın Bir Dille Anlatılmasına Rağmen İhtiyacınız Olursa Destek Verdiklerini De Söylemiştim.Ancak Gel Görki Yazdığım Bir Mesajın Üstünden Yaklaşık Bir Hafta Geçmesine Rağmen Hala Bir Cevap Alamadım.Bu Durumda Acaba Goomass Yalancı Mı?

Dediğim Gibi Bu Sete Çok Fazla İlgi Oldu Ve Talep Edilen Destek Maillerinde Yoğunluk Olması Normaldir Ama Bir Hafta Da Cevap Verilmez Mi Kardeşim?Takıldığın Yer Olunca Doğal Olarak Konuya İstediğin Cevap Gelene Kadar Ara Veriyorsun Hata Yapıp İşleri Karmaşıklaştırmamak İçin Ama Cevap Gelmeyince De İster İstemez Sinirler Tavan Yapıyor Çünkü Umutlarımız Var,Güvenimiz Var,İnancımız Var…

Ama Ben Yine De Olumsuz Düşünmek İstemiyorum.Eminim Ki Yada Umarım Ki Diyeyim 🙂 Ya Bir Teknik Sorundan Dolayı Yada Önemli Bir Sebepten Dolayı Cevap Verememişlerdir Ve Son Olarak Az Önce Yazdığım Mesaja Cevap Vererek Bunun Açıklamasını Yaparlar Da Durum Neyse Biz De Anlar Rahatlarız.

Yaşadığım Bu Olumsuz Durumu Da Sizlerle Paylaşmak Görevim Diye Düşündüm.Çünkü Sizlerinde İnternetten Para Kazanmak Konusunda Umutlarınız Olduğunu Biliyorum Ve Bu Girişimlere Başlarken Kendime Düstur Edindiğim Çok Önemli Bir Olgu Vardı DÜRÜST OLMAK! Buna İnternetten Para Kazanmak Yolunda Olduğum Sürece Dikkat Edeceğim! Bu Yüzden Bu Goomassla Yaşadığım Bu Sorunu Da Sizlerle Paylaşmak Zorundayım.

Şimdi Aşağıda Goomas Ürünü Yazarlarından Orçun Beye Gönderdiğim Mesajı Noktasına Virgülüne Dokunmadan Aynen Burada Yazıyorum.Gelen Cevabı Da (Tabi Gelirse :)) Sizinle Paylaşacağım.Konuyu Takip Edin.Goomass Konusundaki Gelişmelerden Ve Diğer Konulardan Anında Haberdar Olmak İçin Sağ Sütunun Üst Tarafından İlk siz duyun! Formunu Doldurabilirsiniz.

goomass yalancı mı,goomass internetten para kazanma kiti,goomass hakkında,internetten para kazanmak,internetten nasıl para kazanılır

Gomass internetten para kazanma kitini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Goomass Yetkililerine Gönderdiğim Mesaj:

Orçun Bey Mesajlarıma Artık Cevap Verilmiyor Bir Haftayı Geçti Sanırım Hala Cevap Yok. Mesajlarım Ulaşmıyor Mu? Bir Problem Mi Var?Bir İki Gün Gecikmeyi Anlayabilirim Ama Çok Uzun Süre Cevap Verilmeyince Üzüldüm Doğrusu Çünkü Malesef Zaman Zaman Desteğe İhtiyacımız Oluyor.Belki Çok Fazla Kişi Mesaj Yazıyordur Ama Bu Seti Çıkarırken Bunu Gözönünde Bulundurmuşsunuzdur Ve Bir Çözümünüde Düşünmüşsünüdür Diye Düşünüyorum Çünkü Bu Seti Alan Kişiler Olarak Büyük Başarılara Ulaşmış Olan Sizlerden Tüyolar,Dersler Ve Destek Görebileceğimizi,Dolayısıyla Da Bizlerde Hedeflerimize Katkılarınızla Ulaşabileceğimize İnanarak Goomass Setine Sahip Olduk. Umarım Size Güvenenleri Yarı Yolda Bırakmaz,Güvenlerini Boşa Çıkarmazsınız.

Saygılarımla

goomass yalancı mı,goomass internetten para kazanma kiti,goomass hakkında,internetten para kazanmak,internetten nasıl para kazanılır

Bir önceki yazımız olan En popüler network marketing şirketleri-2 başlıklı makalemizde başarılı network şirketleri, en popüler network marketing şirketleri ve farmasi hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.