Goomass’ın gerçek yüzü

Goomass Hakkında Yaşanan Gelişmeler

Dün Gece Yazdığım Goomass Yalancı Mı? İsimli Yazı Da Yaşadığım Bir Olumsuzluktan Bahsetmiştim. Ancak Ben O

goomass seti

internetten para kazanma kiti

Makaleyi Yayınladıktan Sonra (Ki Çok Zor Yayınladım Serverda Problem Vardı) Bir Taraftanda Mail Kutumun Açılmasını Bekliyordum. Mailleri Tekrar Kontrol Edip Yatacaktım Fakat Orçun Beyden Bir Mail Gelmiş Olduğunu Gördüm.
Gönderdiğim Mesaja Cevap Yazılmıştı. Anında Bunu Da Sizlerle Paylaşmak İstedim Ama İnternet Beni Deli Etti. Goomass Hakkında Yazdığım Yazıdan Dolayı Bir Haksızlık,Bir Yanlış İzlenim Olmasın Diye Acele Etmiştim Cevabı Yayınlamak İçin Ama Maalesef Gece Yazıyı Yayınlamakta Başarılı Olamadım.Saat 4 De Yatabildim.
Fakat Size Goomass Hakkındaki Gelişmelerden Doğru Kararı vermek Adına Takipte Olmanızı Söylemiştim Zaten Ve Bu Gün Derhal Gelişmeleri Yazıyorum 😉

Orçun Beyden Gelen Cevap;
Merhaba Nermin Hanım,
Sorularınızı Elbette Her Zaman Yanıtlayacağız. Bu Ve Bunun Gibi Bir Çok Şeyi Biz Goomass’ı Tasarlarken Detaylıca Düşündük. Lakin Goomass’a Gösrterilen İlgi Düşündüğümüzünde Üstünde Oldu Ve Devam Ediyor. Bu Sebeple Bazen Soruları Gözden Kaçırıyor Olabiliriz. Ancak Dediğim Gibi Her Zaman Yanıtlarız.
Sizin Hangi Sorunuzu Cevaplamadığımızı Göremedim. Eğer 26 Nolu Bu Soruyu Kaydediyorsanız Daha Önce Sorunuza Cevap Verdim Ama Siz Sanırım Görmediniz.

Cevabı Tekrar Yapıştırıyorum:
=================(burada önceden yanıtlanan cevap yazılmış)
Bir De Bunlardan Hariç Olarak Goomass Kursu Kutusu İle İlgilili Bir Sorunuz Var Sanırım. Bu Sorunuzu Bir Şekilde Gözden Kaçmıl Olmalı. Bunun İçin Özür Dileriz.
Sorunu Hemen Çözelim.
(Burada Sorumun Cevabı Yazılmış)
Bunun Dışında Herhangi Bir Sorunuz İçin Her Zaman Yazabilirsiniz. Bize Olan Güveninizin Zedelenmesini Asla İstemeyiz.
İyi Çalışmalar.
Orçun Oruç Aykaç

Evet Sonuç Olarak Bir Yoğunluktan Dolayı Mesajımın Gözden Kaçtığı Açıklaması Yapıldı Ve Çok Nazik Bir Şekilde Gördüğünüz Gibi Sorumun Cevabını Da Yanıtladılar.Dolayısıyla Kendilerine Olan İnancım Ve Güvenim Konusunda Yanılmadığımı Gördüm 🙂 Şimdi Daha Büyük Bir Güvenle Takıldığınız Yerlerde Destek Alabileceğinizi İçim Rahat Olarak Söyliyebiliyorum Ve Türkiyede İlk Ve Tek Olan İnternetten Para Kazanma Kiti Goomass Ürününe Mutlaka Sahip Olun En Büyük Klavuzunuz Olacak Diyorum.

 

goomass

sahip olmak için tıklayabilirsin

 

Bir önceki yazımız olan Goomass yalancı mı? başlıklı makalemizde goomass hakkında, goomass internetten para kazanma kiti ve goomass yalancı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Goomass’ın gerçek yüzü”

  1. Arif Mayuk dedi ki:

    Merhaba benim bilgisayarım yok tablete indirsem eğitim setini açarmı?

    • Nermin AY dedi ki:

      bildiğim kadarıyla açıyor. aynen bilgisayrınıza herhangi bir program indirmiş gibi bi şey çünkü.tablete program indirip kullanabiliyorsanız bunu da kullanırsınız 😉

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.