Kanseri ve sorunları nasıl yendim?

kanser hastalarına motivasyon

Gerçek bir kadın başarı hikayesi-Mutlaka okuyun

kanseri nasıl yendim

Başarılı kadın olmak için

Bugün sizlerle yeni tanıştığım bir bayanın etkileyici hayat hikayesinden bahsedeceğim. Çünkü beni gerçekten çok etkiledi. İnsanlar çok büyük acılar yaşayabiliyor ancak Rab’be sığınıp, mücadele gücünü kaybetmeden, azimle yaşama tutunmaya çalıştıktan sonra bir kadının neleri başarabileceğini gösteren müthiş bir hikaye!

İnsan yeter ki istesin. Hele ki “kadın isterse” yapamayacağı şey yoktur diye düşünüyorum. Bu kısa hikaye bu düşünceme en güzel örnek. Her zaman söylediğim sözü tekrarlayarak bu güzel ve güçlü kadının hikayesiyle sizi başbaşa bırakıyorum… İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR. DİĞER YARISI İSE ÇALIŞMAK..!

Kanseri ve sorunları nasıl yendim?

başarılı kadın, başarılı kadınların hayat hikayeleri,başarılı olmak için,başarılı kadın nasıl olunur, ev hhanımıyım iş kadını olmak istiyorum
Ben 21 yaşında aşık olduğum adamla evlendim. 24 yaşında ikinci çocuğumun doğumundan 40 gun sonra şah damarımda çıkan bir kitle nedeniyle, yaşama şansımın çok düşük olduğu bir ağır bir ameliyat geçirdim ve kanser olduğumu öğrendim ve 2 yaşında bir kızım ve henüz 40 günlük süt kuzusu bir oğlum vardı.

Eşim hastalığımı duyunca önce çok üzüldü ağladı hastane duvarlarını yumrukladı ve senin yerine ben hastalansaydim diye haykırdı ama kemoterapi ve ışın gördüğüm günlerde beni hastalığım la baş başa bıraktı ve bana ben genç yakışıklı bir adamın sen bir hasta kadınsın diyerek aldatmaya ve bana şiddet uygulamaya başladı.

3 gün bu nedenle komada yattim ve mor gözümle kemoterapiye gittigimi biliyorum ve bu senelerce sürmüştür. Benim hastalığım boynumda idi 1 sene yoğun tedavi gördüm 12 sene kaynana ve onun yatalak kaynasın ve annesi iki yaşlı kadına baktım tedaviden gelip ayağımı uzatıp yatamadim bebeğim vardı ve 2 yaşında kızım hiç dinlenemedim ve birde eşimin şiddeti çok zor günlerdi yani…

Eşim sinirlenince resmen bir psikopata dönüşüyordu. Bıçakla çocukların önünde saldırdığı günler boğazımı sıktığı balkondan atmaya kalktığı ve karakolda çocuklarla sabahladigimiz günlerde oldu.

Bu hasta kadın sözü ve eşimin yaptıkları beni fazlasıyla üzdü aynı zamanda da bana hastalıkla daha çok mücadele etme gücü verdi birgün iyileşme umudu ile hayata bağlandım çocuklarım için daha fazla mücadele etmem gerektiğine inandım ve o güç ile gün gün iyileştim ve çocuklarımı alıp onu terkettim.

O ana kadar şikayetçi olamıyordum sürekli tehdit ediyordu aileme zarar vereceğini söylüyordu. Sonra kararımı verdim ve onunla birlikteyken resimler çektim, deliller topladım ondan habersiz…

Mahkemeye bicok delille başvurdum koruma talep ettim. Avukat tebrik etti bu kadar delili hiç kimse vermedi dedi. Kalın bir dosyaydı çünkü.

Çok uzun sürmedi dava hemen bitti delillerle dolayı ve hakkında hapis cezası çıktı.

Hapse girmekten çok korktu beni şaşırttı ve rahatsız etmedi tehdit yine savurdu hapis cezasını paraya çevirdi kurtuldu.

Hastalığım nedeni ile çok yıllar dayanmak zorunda kaldım yoksa en başta ayrılma cesareti gösterirdim doğru zamanı bekledim iyide yapmışım.

Çocuklar kimin haklı kimin suçlu olduğunu biliyor küçük olsalardı alamazdim vermezdi bana onları beni kötuleyebilirdi soğuturdu benden.

Önceleri iş hayatına bir süre ev temizliklerine giderek biraz para biriktirdikten sonra bir beyazesya mağazasına satış elemanı olarak işe başladım.

kanser hastalarına motivasyon

Kanser hastalığını yemek için

başarılı kadın, başarılı kadınların hayat hikayeleri.başarılı olmak için,başarılı kadın nasıl olunur, ev hhanımıyım iş kadını olmak istiyorum

Üç ay ailemin yanında kaldıktan sonra ev tuttum ve işyerinde ki başarılarımın farkedilmesi ile firmanın merkezine geçtim bosanali ve iş hayatına başlayalı 3 sene oldu ve çalıştığım firmada ki azmim ile 7 tane şubenin sorumlusu oldum.

Eşim payyonda calısan bir konsamatris bayanla evlendi ve bir çocuğu oldu.Benim kızım 14 oğlum 12 yaşında şuan ve babalarını bana yaptıklarına şahit oldukları için görmek istemiyorlar ve baba demiyorlar kanseri Yüce Mevlamın yardımı ile çok şükür yendim, boşandım çocuklarla Allah mutluğumuzu bozmasın inşallah huzurluyuz.

Sizlere tavsiyem kalbiniz ve niyetiniz iyi olur, sabırlı ve dürüstseniz Allahü Teala mutlaka mükafatını veriyor sabır ve zaman tek ihtiyacımız olan şey bu zor günlerimde yüce Allah hep iyi insanlarla karşılaştırdı çok şükür…

başarılı kadın.Başarılı kadınların hayat hikayeleri,başarılı olmak için,başarılı kadın nasıl olunur, ev hhanımıyım iş kadını olmak istiyorum

Bir önceki yazımız olan Kaşarlı patetes topları tarifi-Videolu başlıklı makalemizde kaşarlı patetes topları, kızarmış patates topları oktay usta ve kızarmış patates topları tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.