Kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir?

kolaylikla-bebek-olmasi-icin

Kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu incir kürü hakkında bilgiler veriyor ve bebek sahibi olmak isteyenler için sık sık karşılaştığı “kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir” sorusunun yanıtı olarak en çok ilgi gören ve en kolay hazırlanabilecek bitki kürlerinden bahsediyor.

Tabiki doktora gidilmesi ve gereken tedavinin yapılması öneriliyor ancak bitkilerin yararları da gün geçtikçe yepyeni bilgiler ışığında derman bulmaya yardımcı olabiliyor.Şimdi kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir diyenlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ‘nun bir iki tavsiyesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Nerden çıktı bu konu diyenlere; 😀 Kişisel bloğumda sizler için ne ilgimi çektiyse,neyin faydalı olabileceğini düşünüyorsam paylaşmaya çalışıyorum.Sizinde önerileriniz,tecrübeleriniz,paylaşımlarınız olursa sevinirim. Sayenizde belki birilerinin yüzünü güldürebiliriz.

Yumurta rezervlerinin azalmasından veya gelişememesinden kaynaklı hamile kalamayan bayanlar,kolay hamile kalmak için  İbrahim Saraçoğlu incir kürü uygulamasını deneyebilir.Deneyip sonuç alanlar varsa bu konuda sıkıntı yaşayanlara moral ve umut olması açısından yorum yazıp yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok mutlu olurum.

İbrahim Saraçoğlu incir kürü tarifi

Yarım litre kaynayan suyun içine 8-10 kadar kuru incir koyun. 15 Dakika kadar ağzı kapalı olarak kaynatın.Ilınmasını bekledikten sonra gün içerisinde hepsini için.Bu takdirde yumurtaların geliştiği,çatladığı ve olgun yumurtaların arttığı gözlenebilir.20-25 gün kadar düzenli olarak tüketilmelidir.Bence İbrahim Saraçoğlu incir kürü tarifi bebek isteyenlerin yanısıra bir çok rahatsızlığa da iyi gelecektir 🙂 Çünkü çok faydalı,kuvvetli bir besin.

Bebek sahibi olmak isteyenler bir tarafa,bebeği olanlar içinde mükemmel bir süt arttırıcı karışımdır.Ayrıca konu açılmışken, akşam bir bardak suya bırakılan 2 incir sabah suyu içilip inciri yenildiği takdirde kabızlığa da birebir gelir.Önemli olan düzenli kullanmak.

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifini açıkladıktan sonra birçok hamile kalamayan bayanın bebekleri olmuş.Bayanlarda sık görülen idrar yolu iltihapları hamile kalmayı son derece zorlaştırabilir.Basit görünen bu rahatsızlık sonucu bebek sahibi olmak isteyenler maalesef bunu başaramayabilir.Soğanda iyi bir doğal antibiyotik olduğu için olsa gerek bu sorunu çözmekte çok büyük etkisi bulunur.Hatta bu rahatsızlıktan muzdarip olan bayanların İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü sayesinde içlerinin inanılmaz fark edilir derece temizlendiğini,rahatladıklarını okudum ve birebir duydum.

Neyse biz gelelim İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifine 🙂 Çenem düşüveriyor hemen 😀

1 adet yemeklik soğan 1.5 bardak suya 6 ya bölünerek koyulup kaynatılır.Ilındıktan sonra süzülüp suyu içilir.Regl döneminden 10 gün kadar önce bu kür uygulanmaya başlanır ve 15 gün düzenli olarak günde 2 defa kullanılır.

Görsel olarak daha akılda kalıcı olur diye bu açıklamaların videosunu da sizlerle paylaşıyorum.Şimdi,kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir sorusunun cevabını ayanlar,bebek sahibi olmak isteyenler,İbrahim Saraçoğlu incir kürü nasıldı diyenler,hem zayıflamak hem de bebek sahibi olmak isteyenler için önerilen İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifini merak edenler alttaki videoyu izleyebilirler ve tabi birde düşünce ve deneyimlerinizi yorum olarak paylaşırsanız tam süper olur 😀

Olumlu Düşünmenin Gücü

Sıcak Eller ücretsiz kadın doğum ve jinekoloji muayenesi yaptırıyor

İŞTE BU BAYANLARA BAYILIYORUM 🙂

Bir önceki yazımız olan Esra Ceyhan ve Çider başkanı Sibel Tuzcu ile Bedava tüp bebek şansı başlıklı makalemizde Başakşehir Kültür Merkezi, Çider ve Esra Ceyhan hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir?”

  1. bitkiderman dedi ki:

    bitkiderman…

    […]Kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir? | Nermin Ay[…]…

  2. Şifalı Bitkiler…

    […]Kolay hamile kalmak için ne yapmak gerekir? | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.