Mutfak yolu yemek tarifleri sitesi

Bugün size harika bir siteyi önermek için bu yazıyı kaleme alıyorum dostlar. Bir hanım olarak evde yemekleri çoğunlukla ben yapmaktayım. Ancak bazen insan her gün farklı bir yemek aramaktan bazen sıkılabiliyor. Bu yüzden de internette yemek tariflerinin arşiv haline getirildiği sitelere ihtiyacımı oluyor.

Aslında internet üzerinde binlerce yemek tarifleri sitesi ve blogu bulunmaktadır. Genelde internette gezerken o kadar çok yemek sitesine rast geliyorum ki. Herkes o kadar çok yemek tarifi sitesi açmış ki…ancak siteleri incelediğim zaman büyük bir kısmının eksik ya da hatalı tarifleri var. Yani tarifler özentisi bir şekilde verilmiş. Mesela bir sitede pasta tarifleri kategorisinde bir baktım pastanın içerisinde şeker yerine karbonat verilmiş. Üstelik 2 su bardağı 🙂 Düşünün siz bu pastayı hazırladığınızı… Ya da çok güzel bir pasta buluyorsunuz ve yapmak istiyorsunuz sonra pastanın hazırlanması bittiğinde bakıyorsunuz ki ya kıvamı olmamış ya da şekeri az olmuş. Acemiler tabi ki pastayı hazırlarken bunu fark edemiyorlar ve sonuçta o pasta çöpe gidiyor.

Geçenlerde bir tarif ararken bir site görmüştüm. Tarifi korka korka hazırladım. Amanın o da ne? tam kıvamında ve lezzetinde harika bir yemek çıktı ortaya sonra geçmişten girdiğim siteye bir baktım. Mutfakyolu.com hemen bu siteyi sık kullanınanlara ekledim. Gerek tariflerin anlatımı şekli ve sade site tasarımı ile kullanıcıların beğenisini toplamış bir site olmalı ki 2002 yılından beri yayında. Geçenlerde de bir pekmezli kek yapayım dedim bir baktım harika bir kek oldu. Herkes de nasıl yaptığımı sordu 🙂 Mutfakyolu sitesi üzerinde yüzlerce kategoride enfes ve değişik tarifler mevcut. Düşünün ki sitede çocuklar için tarifler bile düşünülmüş 🙂

Benim beğenimi toplayan mutfakyolu sitesi sizin de beğeninizi alabilecek mi ? Hadi bakalım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Bir önceki yazımız olan İnsanları etkileme teknikleri nelerdir başlıklı makalemizde en iyi reklam yapma yöntemleri, etkili reklam nasıl yapılır ve insanları etkileme teknikleri nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Mutfak yolu yemek tarifleri sitesi”

  1. Karaman dedi ki:

    Güzel site beğendim

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.