Uzun Yaşamın Sırrı

Uzun yaşamın sırrısaglikli-olmak-icin

Geçen Yıl Yapılan “Önlenebilir Ölüm Nedenleri” İsimli Ankete Göre Amerika’da Bir Senede 84 Bin Ölümün Nedeni Omega-3 Alımının Yetersiz Olması Olduğu Anlaşıldı.Vücudumuzun İhtiyacı Olan Ve Mutlaka Yeterli Miktarda Alınması Gereken Omega-3 Yararları Çok Çok Fazla.Omega-3 Kardiyovasküler (Kan Dolaşım Sistemi) Ölüm Oranını %80,Kalp Durması Riskini De %90 Azaltıyor. Ani Kardiyak (Kalp Hastalığı) Ölüm Oranını İse Tam 9 Kat Azalttığı Ortaya Çıktı.

Yine Omega-3 Göğüs Kanseri Riskini %32 Azalttığı,Alzheimer Hastalığının Gelişme İhtimalini Yarı Yarıya Azalttığı,Metobolik Sendrom Riskini Önleyen Omega-3 Yararlı Yağ Asitlerinin Herhangi Bir Sebeple Ölüm İhtimalini De 3 Kat Azaltabildiği Söylendi.

 

*****

en-iyi-omega3-tabletleri

Omega-3  Kolestrol Ve Trigliserit Dengesini De Düzenliyor.Hamilelik Ve Emzirme Dönemlerinde Anneyi Diabetten Korumakla Kalmıyor Bebeğin De Görme Ve Beyin Gelişiminde Önemli Katkısı Oluyor.Hatta Bebeğin Gözlerinde Ki Retina Gelişimine Doğrudan Etki Ettiği Biliniyor.

*****

Ayrıca Eklem Ağrıları,Ödemi Ve Oluşan Tahribatı Azalttığıda Bilinen Özellikleri Arasında.

Aslında Omega-3 Hakkında Söylenecek Çok Şey Var Ama Şimdi Sizi Sıkmak İstemiyorum. Bu Konuyla İlgili Daha Sonra Yine Paylaşımlarım Olacak.

dogal-vitaminler

*****

Para Kazanmak Güzel.Rahat Huzurlu Yaşamak Da Güzel. Amaaa Gelgelelim Sağlık Olmadıktan Sonra Güzel Huzurlu Yaşamak Mümkün Değil. Trilyonlarınız Olsa Hiçbir Anlamı Yok! O Yüzden Önce Sağlığımız Adına Bişeyler Yapmalıyız.Önce Sağlıklı Olalım Ki Bir Çok Şeyi Başarmaya Ve Bu Başarılardan Mutlu Olmaya İmkanımız Olsun Değil Mi?

balikyagi-hakkindave bana ulaş 😀

Bir önceki yazımız olan Doğal Enerji Kaynağı-Arı sütü kullananlar ne dediler? başlıklı makalemizde Arı sütü kullananlar ne dediler?, doğal arı sütü ve Doğal Enerji Kaynağı hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.