Günlük Rutininize Keyif Katan Bonvagon 25 TL Kazandırıyor


organik-cocuk-giysileri

Günlük Rutininize Keyif Katan Bonvagon 25 TL Kazandırıyor

Gerek sade ve niş tasarımı gerekse içeriğiyle kısa sürede kalbimize taht kuran alışveriş kulübü Bonvagon’la hala tanışmadıysanız şimdi tam zamanı. Bonvagon ev dekorasyonundan kozmetiğe, sanat eserlerinden çocuk giysilerine kadar birçok alanda sıradışı markalara ait ürünleri %70’e varan indirimlerle üyelerine getiriyor. Üstelik seçtiği markaların insan sağlığına ve çevreye saygılı, çoğu zaman organik ürünler olmasına da dikkat ediyor. Lillie Barn’ın organik çocuk giysileri, Green Energy Cosmetics ürünleri, Ciltteki C vitamini mucizesi EmerginC, OrganiZeytin’in zeytinyağları ve Naif Design’ın geri dönüşümlü mobilyaları Bonvagon’un seçkilerinden bazılarıydı.

Türk tasarımcılar Bonvagon’da buluştu!

bongavon

Bonvagon’u heyecanla takip etmemizin bir diğer sebebi de tematik kampanyaları. Bu hafta Sıra dışı Tasarımcılar, Konuşan Tasarımlar isimli kampanyasıyla Türkiye’den seçtiği 27 tasarımcıyı, en orijinal ürünleri ile birlikte tasarım tutkunlarının karşısına çıkarıyor. Aida Pekin, Karaca Erdem, Dani Benreytan, Itır Saran’ın da içlerinde bulunduğu tasarımcıların eşi görülmemiş tasarımları sadece bir kaç tık ile ulaşılabilir hale getiriyor. Gelecek aylarda bizi bekleyen sürprizlerden ilk önce haberdar olmak için merakla Bonvagon’u takip ediyoruz. www.bonvagon.com’a hala üye olmadıysanız, acele edin deriz. Çünkü Mart ayı boyunca Bonvagon‘a davet ettiğiniz her arkadaşınız sayesinde hem siz hem de arkadaşınız 25TL kazanıyor!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bir önceki yazımız olan Bazen Sağır Olmak Lazım başlıklı makalemizde Bazen Sağır Olmak Lazım, kişisel gelişim hikayeleri ve kurbağa hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.