Yeniden Sizlerleyim :)

nermin-ay-sitesi

Yeniden Sizlerleyim

Merhabalar 🙂

Tatildi,Ramazandı,Bayramdı,Temizlikti Derken Uzun Süre Siteyle Çok Fazla İlgilenemedim Ve Sizlerden Uzak Kaldım.Ama Gezdik Tozduk Eğlendik Şimdi Çalışma Zamanı…

Bir Taraftan Çalıştığım Network Marketing Şirketinin Çalışmalarını Yürütürken Bir Taraftan Da Sık Sık Sitede Sizlerle Birlikte Olmaya,Yeni Paylaşımlarda Bulunmaya Çalışacağım.

Bazılarınızla Birebir Yüzyüze Tanışma Ve Hatta Aynı Şirkette,Aynı Ekipte Çalışma Fırsatı Buldum.Network Marketing Böyle Bir Şey İşte! Hem Birilerinin Hayatına Dokunuyor,Onlara Bir Gelir Kapısı Aralamaya Vesile Oluyorsun Hem De Çok Güzel Dostluklar,Arkadaşlıklar Kuruluyor.

*****

Yaz Tatiline Girerken Sizlere Ciddi Araştırmalar Sonucunda Bir Network Firmasında Çalışmaya Başladığımı Belirtmiş Ve Şirket Seçiminin Önemi nden Bahsetmiştim.Aradan Zaman Geçti Ve Ben Şu An Çalıştığım Şirketi Daha Yakından Tanıma Fırsatı Buldum.Ozaman Söylediğim Sözlerimde Ne Kadar Haklı Olduğumu Ve Ne Kadar Doğru Bir Karar Verdiğimi Bir Kez Daha Anladım.Günümüzde Çağın Mesleği Haline Gelmeye Aday Network Marketing Sistemlerinde Her Geçen Gün Yeni Bir Şirketin Adını Duymakta Ve Yeni Teklifler Almaktayım.Yani Mantar Gibi Çoğalan Network Marketing Şirketleri Arasında Seçim Yapmak Elbette Zor Ancak Şirket Seçiminin Önemi Sayfasında Yazdıklarımı Dikkate Alırsanız Sanırım Daha Kolay Olacaktır.

*****

Orada Yazılanlara İlave Edilmesi Gereken Şeyler Elbette Vardır.Bunları Da Yeri Geldikçe Sizlerle Paylaşmaya Çalışacağım.

*****

Arkadaşlar Network Marketing Bir Ekip Çalışmasıdır Ve Güzel Bir Firma Güzel Bir Ekiple Çalışma Kararı Alırsanız Kesinlikle Yalnız Değilsinizdir.Mutlaka Üst Sponsorlarınız Size Her Konuda Destek Olacaklardır.Düşünsenize Örneğin Benim Ekibimde Yer Aldığınızı Düşünelim; Ben Sizin Kazanmanız İçin Elimden Geleni Yapmak Zorundayım. Çünkü Siz Kazanırsanız Ben De Kazanacağım.Ben De Kazanmak İçin Bu İşlerle İlgilendiğime Göre Omuz Omuza Birbirimize Destek Olarak Çok Güzel Başarılar Elde Etmek Tek Başına Cebelleşmekten Çok Daha Kolaydır.

*****

Ve Dediğim Gibi Çok Güzel Dostluklar Kurulmaktadır.Seyehatler,Eğitimler,Paylaşımlar Öyle Güzel Ki Çoğu Zaman Gerçek Hayatta Kuramadığımız Samimi Ortamları Network Marketing Sayesinde Kurabilmek Mümkündür.

****

İşte Network Marketing Böyle Bişey 🙂

Hayatınızı Gerçekten Maddi Manevi Daha Rahat Geçirmek İstiyorsanız Yapabileceğiniz Tek Şey İyi Bir Firmada Network Marketing Sistemiyle Çalışmaktır.Aksi Halde 30 Sene Çalışır 800 Lira Emekli Maaşına Razı Olursunuz.

*****

Hayalleri,Hedefleri Olan Kişiler Bana Ulaşırsa Bu Konuda Yardımcı Olmaya Hazırım.

Başka Bir Paylaşımda Buluşmak Üzere Sevgiler…

Nermin AY

*****

ÖNCEKİ YORUMLAR

Nermin AY30/10/2010 – 23:12
takip ettiğiniz için ben teşekkürederim. beni izlemeye devam edin 🙂

gökhan30/10/2010 – 23:00
yeni yazılarınızı heyecanla bekliyoruz teşekkürederiz

 

Nermin AY29/10/2010 – 00:55
canım benim sağolasın.bir nebze de olsa faydam olduysa ne mutlu bana.verilen emeklerin boşa gitmediğini görmek çok mutlu ediyor.kucak dolusu sevgiler gönderiyorum sana.kimbilir belki bir gün tanışırız 🙂

 

selda yıldız29/10/2010 – 00:30
nermin ablacım yeniden aramıza dönmene sevindim.belki sen beni tanımıyorsun ama yazılarını inan ilgiyle izliyordum.yazılarının bana çok şey kattığunı söyleyebilirim.evine hoşgeldin
kayseriden selda
You can leave a response, or trackback from your own site.

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.