Nermin AY Kimdir?

Nermin AY Kimdir? nermin-ay-web-site

Ben Nermin Ay 🙂

İstanbul Avcılarda İkamet Etmekteyim.Azimli,Mücadeleci,Başarıya Aşık Bir Karakter Yapım Var 🙂 Zoru Başarmayı Seven Bir İnsanım.Çünkü Biliyorum Ki Zoru Başarmanın Verdiği Heyecan Ve Mutluluk İnanılmazdır.

*****

Daha Önce Yıllarca Kasaplıktan Tutun (Ciddiyim Ona Göre Ayağınızı Denk Alın :)) Sekreterliğe,Asistanlığa,Fabrika İşçiliğine Kadar Çeşitli İşlerde Çalıştım.Çocukluğum Hariç Hep Kıt Kanaat Yaşadım.Dolayısıyla Hayat Şartlarının Ne Kadar Zor Olduğunun Bilincindeyim.Birkaç Yıldır Da Tıklama Siteleri Dahil Network Sistemlerini Araştırarak Ve Bizzat Katılıp Çalışmalar Yaparak Geçti.Maddi Kaybım Pek Olduğunu Söyleyemem Ama Çok Zaman Ve Enerji Kaybım Oldu Maalesef.Tabi Doğal Olarak Başarısızlıklarımda…Ama Ben Yılmadım Çünkü Birilerinin Network Marketing Sayesinde Para Kazanabildiğini Biliyordum Ve Başarısızlıklarımın Beni Başarıya Taşıyan Adımlar Olduğununda Bilincindeydim.Hep Böyledir Çünkü.Her Başarısız Denemede Başarıya Ulaşmak İçin Bir Tecrübe Edinirsiniz.Size Destek Olacak Kimse Yoksa Hayatınızda Yaşayarak Öğrenmek Durumundasınızdır.

*****

Bu Çalkantılardan Ve Tecrübelerden Dolayı Başarıları Yakalamayı Öğrendim.Şimdi Burada Bunları Paylaşma Zamanı!Ben Yaşayarak Öğrendim Bir Çok Şeyi, Size Yaşamadan Direk Kazanmaya Başlamanız İçin Yılların Birikimi Tecrübe Ve Deneyimlerimi Sizlerle Paylaşmaya Hazırım.

*****

Şunu Yazmadan Geçemeyeceğim; Kazanç Ortağı Arkadaşlarımın (Başka Ekipten Olanlar Da Dahil) Hakkımda Adresime Gelen Çeşitli E-Mail Ve Mesajlarda Beni Onure Eden Ve Para Falan Hepsi Detay; İşte Gerçek Mutluluk Bu Dedirten Dualarınız Ve İçten Teşekkürleriniz İçin Asıl Ben Sizlere Yürekten Teşekkürediyorum.

*****

Ekibimde Yer Almak Ve Bu Heyecanlı Kazanç Yolculuğunda Benimle İlerlemek İstiyorsanız Bir Tık Ötenizdeyim 😉 Nermin Ay Ekibinde Olmak Bir Ayrıcalıktır!Bunu Artık Herkes Biliyor Ve Ben Bu Konuda Mütevazı Olmayacağım Çünkü Gerçekten Ekibimin De Kazanması İçin Elimden Gelen Her Şeyi Yapıyorum.

*****

O Halde Hazırsanız Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Benimle Başlamak İçin Bana Ulaşın…

Hayırlı Boll Kazançlar
iletisim@nerminay.com

You can leave a response, or trackback from your own site.

10 Responses to “Nermin AY Kimdir?”

 1. mehmet ali dedi ki:

  nermin hanım merhaba senin gibi birisine ihtiyacımız var tsnışmak isteriz bize detaylı bi bilgi verde çalışalım beraber iyi çalışmalar

 2. reyhan dedi ki:

  Merhabalar ,başarının zevkini almış biri olarak sizinle yazışarak degil konuşarak tanışmak istiyorum.Bana telefonunuzu mesaj atarsanız görüşürüz.

  • Nermin AY dedi ki:

   tabi neden olmasın reyhan hanım. size mail atıyorum şimdi. başarının tadını almış biri olmanıza ayrıca sevindim çünkü bambaşka bir duygudur o. başarılarınızın devamını diliyorum selamlar

 3. ahmet bey dedi ki:

  ahmet bey

  paylaşımlarınızdan ve samimiyetinizden dolayı teşekkürederim

 4. ev hanımı dedi ki:

  ev, hanım, hanımlar, ev hanımı, ev hanımları…

  […]Nermin AY Kimdir?kendinizi çok güzel ifade etmişsiniz.bu yazıda kendimi buldum diyebilirim | Nermin Ay[…]…

 5. nurcan dedi ki:

  kazanç sistemini tam anlayamadım üye yapma olyında nasıl bir yol izliycez benim internetim var burdan nasıl beceririm saygılar

  • Nermin AY dedi ki:

   nurcan hanım buraya tıklayıp inceleyerek detaylı bilgi edinbilirsiniz ama özet olarak anlatacak olursam, herkaydettiğiniz üye için bir seferliğine 11 TL kazanırsınız, onun haricinde ekibinizi kurduğunuzda (bu biraz zaman alabilir sizin ve ekibinizin performansınıza bağlıdır) üyeleirnizin yaptığı alışverişlerden %6 ile %24 arasında primler kazanırsınız.
   bunun dışında satış yapmak isterseniz %35 ile %50 arasında satış karı elde edersiniz. ekstra hediye kampanyaları falan da oluyor. onlardan da yararlanabiliyorsunuz.
   bikere para kazanmak amaçlı olmasa bile kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için bu ürünlerin kullanıcısı olmanızı şiddetle tavsiye ederim 😉

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.