Network Marketing Hakkında Videolar İzleyin

network-video-izle

Network Marketing Hakkında videolar İzleyin

Network Marketing konusu hakkında önyargılar sanırım son bir yıldır bayağı bi azaldı diye düşünüyorum. Çünkü insanlar akıllı tüketici olmanın,harcarken kazanmanın bilincine vardı. Ancak bununla birlikte piyasaya çıkan üçkaatçı firmalar veya bir an önce köşeyi dönmek isteyen tüccarlar tarafından henüz kendini yeni kabul ettirmeye başlamış network sistemlerinin adını karalamak için sanki çaba sarfediyor gibiler.Videolara geçmeden önce şunları tekrar söylemekte yarar görüyorum;

Network marketing sistemleri gerçekten çok iyi kazandırabilir,veya en kötü ihtimalle daha kaliteli ürünleri daha ucuza alma imkanı sağlayabilir.Ancak dikkat etmeniz gereken şeylere dikkat etmeniz önemlidir. Bu konuda şuradaki yazımda bilgi vermiştim.Ev hanımlarından tutun,yüksek kariyerleri olan,iyi bir işleri olan kişiler bile artık network marketing şirketlerine üye oluyor. Neden?Paraya ihtiyaçları olduğu için mi? Hayır! Herkes para için yapmıyor bu işi.

Dediğim gibi bazıları para için,bazıları ürünlerini daha uygun fiyata alabilmek için,bazıları birilerine yardımcı olabilmek için,bazıları sosyal etkinliklerden yararlanmak için vesaire… Sizinde benzer sebepleriniz varsa hiç vkit kaybetmeyin,ihtiyacınız olan ürünlerin olduğu iyi bir network marketing sistemine hemen üye olun.Ama önce gene de şu videoları bi seyredin 😀

Network Marketing Boru Hattı (Pablo Ve Bruno)

 

************ 

Yüksel BALCI güzel bir video göndermiş onu sizlerle paylaşmak istedim. Teşekkürederiz.

Sizin De Başınıza Gelebilir

 

************

 

 

 

İNSANLAR NASIL BAŞARILI OLUR VE NETWORK MARKETİNGİN ÖNEMİ 1. bölüm

Video Hakkında Yorumlar

Yüksel Balcı19/02/2010 – 22:53
Ellerine sağlık sevgili Nermin Hanım,
Gerçekten hem yerinde hem de bilgilendirici olması açısından mükemmel bir paylaşım olmuş.
Yakınından uzağından herkesin faydalanabileceği çok güzel bir paylaşım.
Gerek yeni başlayan arkadaşlar gerekse zaman zaman motivasyonunu kaybeden kendini bazen bir hiçliğin kollarına bırakan gevşeyen 🙂 daha tecrübeli arkadaşlarımızın da izlemesinde yarar olabilecek bir paylaşım.
Teşekkürler Nermin Hanım..
Nermin AY22/02/2010 – 01:13
aldığım güzel tepkiler beni mutlu ediyor.bu videoların yararı kendisini göstermeye başladı.sistemi anlattığımız fakat hala şüpheleri olan arkadaşların network sistemlerine artık daha güvenle baktıklarını duyuyorum.sevindirici bişey tabi 🙂
salih aktaş22/02/2010 – 02:03
Video ları izledim gerçekten harika bir paylaşım üşenmeden bu işle ilgilenen herkesin izlemesini tavsiye ederim.Paylaşımı içinde Nermin hanımın emeğine sağlık.
salih aktaş22/02/2010 – 02:19
Profosyonel bir anlatım network marketingle ilgilenen herkesin üşenmeyip mutlaka izlemesi gereken bir video bu güzel paylaşım içinde Nermin hanıma teşekkürler emeğine sağlık.

NETWORK MARKETİNG TİTAN (SAADET ZİNCİRİ) MİDİR?

2.bölüm

KİMLER NETWORK MARKETİNG YAPABİLİR-YAPMALI 3. bölüm

************        


Bir önceki yazımız olan Champix sigara bırakma ilacı başlıklı makalemizde Champix, sigara bırakma ilacı ve sigara bırakmak kolay mı hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Network Marketing Hakkında Videolar İzleyin”

  1. kocaali sakarya dedi ki:

    kocaali sakarya…

    […]Network Marketing Hakkında Bazı videolar İzleyin | Nermin Ay[…]…

  2. sakarya kocaali dedi ki:

    sakarya kocaali…

    […]Network Marketing Hakkında Bazı videolar İzleyin | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.