Network Marketing Nedir?

en-guzel-network-sistemiNetwork Marketing Nedir Ve Network Marketing İle Nasıl Kazanılır?

Network Marketing Kelime Anlamı Olarak Bilgisayar Ağ Sistemi Ve Pazarlama Anlamına Gelmektedir.

*****

Fakat Evet Günümüz Teknolojisinde İnternet Aracılığı İle Bir Çok İnsanla Tanışma,Kaynaşma,Sıkı Dostlukların Oluşması İmkanlarını Göz Önünde Bulundurursak Bilgisayarla Bir Bağlantısı Olduğunu Kabul Etsek Bile Gerçek Manası Bu Olmamakla Birlikte Yani; Bilgisayar Ağı Olmasa Bile Ağ Bağlantısı Sistemine Benzediği İçin Network Adını Almış Olabilir.Marketing İse Pazarlama Anlamına Gelmekle Birlikte Network Marketing Sisteminde Asıl Amaç Satmak,Pazarlamak Değil Kişilerin Zaten Kullandığı Veya İhtiyacı Olan Ürünleri Mağaza,Market,Eczane Gibi Yerlerden Almak Yerine Bir Network Marketing Şirketinden Çok Daha Uygun Fiyata Alması Esasına Dayanır.

*****

 

Ancak Kişilerin İsteği Doğrultusunda O Şirketi Tercih Ettiği İçin Şirketten Uygun Fiyata Aldığı Ürünlerin Üzerine Kar Koyarak Satışını Yapabilir Ve Ekstra Bir Kazanç Sağlayabilir.

*****

Dilimize Çok Katlı Pazarlama Olarak Geçen Network Marketing Sistemlerinde Birkaç Şekilde Kazanç Sağlamak Mümkün Olabilmektedir.Bunlardan Bir Tanesi Kendi İhtiyacın Olan Ürünleri Daha Uygun Fiyata Alarak Tasarruf Etmek,Paranın Bir Kısmını Tasarruf Etmiş Ve Cebine Kalmış Olması Demektir.

*****

Çok Katlı Pazarlama Dedik; Çünkü Eğer Dilerseniz Bu Uygun Fiyata Aldığınız Ürünleri Başkalarına Tavsiye Ederek Onları Da Sistemin Üyesi Yani İsted

iği Zaman Alışverişini Network Marketing Şirketinden Yapmasına Vesile Olarak Hem Onun Da Daha Ucuza Ürün Almasına Ve Tasarruf Etmesine Olanak Sağlarsınız Hem De Bunu Yaptığınız Yani Şirketin Reklamını Yaptığınız İçin Şirket Size Belli Oranlarda Primler Öder.Bu Ödediği Primlerin Kaynağı Genellikle Milyarlarca Lira Tutabilen Radyo,Tv,Gazete Gibi Reklam Ajanlarına Vereceği Parayı Reklamını Siz Yaptığınız İçin Size Ödemesidir.

*****

Üye Denilen Aslında Birer Ka

 

zanç Ortağı Konumunda Olan Kişiler Şirkete Yeni Üyeler, Yada Müşteriler, Yada Kazanç Ortakları,Temsilci Veya Danışman… Adına Ne Derseniz Deyin Bu Ürünlerle Veya Kazaçla İlgilenen Kişileri Katıp Kendi Ekibinizi Kurduğunuzda Ve Üyelerinizin De Başka Üyeler Bulması,O

sosial-network

nlarında Başka Üyeler Bulması Gerçekleştiğinde Her Birinden (Şirketine Göre Prim Aldığınız Kademe Oranı Değişmekle Birlikte)Bazı Şirketlerde Sınırsız Altınıza Kayıt Olan Her Bir Katılımcının Aldığı Ürünlerden Primler Hak Edersiniz.

*****

Yani Klasik Olacak Ama; Bir Kişinin 100 Emek Vermesi Yerine 100 Kişinin Birer Emek Vererek Ciddi Cirolar Oluşması Ve Her Birinden Prim Yani Kazanç Sağlaması Demektir.

*****

Bu Primler Yanında Bazı Kendini Kanıtlamış,Oturmuş,Köklü Firmalar Tatiller Araba Planları,Nakit Ödüller Gibi Çok Cazip Hediyelerle De Sizin Başarılarınızı Ödüllendirmektedir.

*****

Sözün Özü Doğru Bir Şirketle Çalışıldığı Takdirde Çok Ciddi Kazançlar Elde Edilir.Network Marketing İle Sıradan İnsanlar Sıra Dışı Kazançlar Elde Edebilir.

Nermin AY

*****

ÖNCEKİ YORUMLAR

 

Ceyhun25/01/2011 – 16:24

 

Evet o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki sisteme atlamak (hemde balıklama) ama diğer taraftan da şöyle bir ? takılıyor insanın kafasına SANAL aleme güvenmeyin tam bunu düşünürken üye olmaktan vaz geçiyorum beni anlıyormusunuz?

Nermin AY25/01/2011 – 17:09
ceyhun bey size cevap yazdım ama biraz bu mesaj panosu çok fazla karakter almadığı için size özel bir sayfa açıp cevabımı orada yayınladım 🙂 bu linke tıklayarak veya “İÇİMDEN GELENLER” kategorisinden “CEYHUN BEY’E CEVAP” isimli sayfayı ziyaret etmenizi rica edeceğim. teşekkürederim
Ceyhun25/01/2011 – 16:24
Evet o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki sisteme atlamak (hemde balıklama) ama diğer taraftan da şöyle bir ? takılıyor insanın kafasına SANAL aleme güvenmeyin tam bunu düşünürken üye olmaktan vaz geçiyorum beni anlıyormusunuz?
You can leave a response, or trackback from your own site.

5 Responses to “Network Marketing Nedir?”

 1. ibrahim dedi ki:

  network deyince herkesin aklına satış pazarlama geliyor halbuki bütün networklar pazarlamacı değildir insanların kafanızı karıştırmaya izin vermeyin derim ha bide şu var size akıl veriyo ama kendine akıl veremiyo nedense bazıları beni dinlerseniz derimki siz pasif kişilerden değil girişimci atak başarılı kişileri dinlemenizi tercih ederim teşekkürler

 2. Nermin AY dedi ki:

  evet ibrahim bey çok doğru söylediniz. zaten networkün ana prensibi satış yapmak değil kullanıcı ağı oluşturmaktır.
  zaten günlük yaşantımızda bişeyleri birilerine sürekli tavsiye ediyoruz. “ben şu şampuanı aldım çok memnun kaldım sende al” “şu filme gittim çok güzeldi mutlaka sende git” gibi cümleleri her birimiz mutlaka ama mutlaka kullanıyoruz. işte bu network ağıdır.
  ancak senin tavsiye ettiğin şampuanı arkadaşın aldı veya tavsiye ettiğin filmi seyretti ve şampuanı üreten firma,toptancı,market vesaire.. kazandı. filmi çevirenlerde kazandı.
  ama sen birileri onlar başka birilerine tavsiye ederek kazandılar.yani senin bu kazançta katkın var.ama bi tanesi diyor mu ki “kardeşim sen benim şampuanımın satışına sebep oldun.filmimin izlenmesine vesile oldun al şuda senin hakkın”
  tabi ki demiyor 🙂
  işte network marketing sistemlerinde de aynı şeyler gerçekleşiyor ama network şirketi birine tavsiye ettin ve satışım arttı diye senin hakkını sana prim olarak ay başında hesabına ödüyor. tek fark bu.
  bunu tekrar açıklama fırsatı verdiğin için teşekkürederim.
  akıllı olu arkadaşlar. herkes aklı sıra akıl veriyor ama hiç kimse getirip 5 kuruş para vermiyor.araştırın soruşturun düzgün bir şirketle siz de bu işi yapabilirsiniz.

 3. saç bakım dedi ki:

  saç bakım…

  […]Network Marketingin Anlamı | Nermin Ay[…]…

 4. seo dedi ki:

  seo…

  […]Network Marketingin Anlamı | Nermin Ay[…]…

 5. zayıflama dedi ki:

  zayıflama…

  […]Network Marketingin Anlamı | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.