ProjeX Ödeme Dekontum

 xproje-gercekmi

Xnetwork internetten kazanç sisteminden ilk ödemelerimizi aldık. İşte kanıtımız!

Proje X henüz çok yeni bir kazanç sistemi.Bebek yani 😀 Çok yeni bir sistem olmasına rağmen kendini kanıtlamış bir affiliate (satış ortaklığı) şirketinin başlatmış olduğu bu projeye katılmamdaki en büyük etkenler;

Çalıştığımız,kazanç sağladığımız diğer network marketing sistemlerine köstek değil,destek olarak gelmesi,xdükkan yani satış ortaklığı,indirimli ürünler,grup indirimlerini kapsayan %90’a varacak avantajları olması,internetten kazanç sağlamayı kolaylaştıracak herşeyi otomatik olan ve %50-70 oranlarında ekstra komisyon sağlamaya yönelik süper bir fırsat tanıyan,link sistemiyle kayıt yapmayı kolaylaştıran ve sistemi merak eden kişilere özel mesajlarla bilgi ve videolar göndererek çalışmalarımızın boşa gitmesini engelleyen farklı,Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan ve sayabileceğim daha bi çok özelliği ve güzelliği bulunan güçlü altyapısı gibi konular bu iş için gelen teklife “evet” dememe neden oldu.
iyiki de “evet” demişim çünkü sadece 18 günlük bir çalışmayla 350 TL civarında bir kazanç sağlamama vesile oldu.
Aşağıda ProjeX (xnetwork) ödeme dekontumu ve ilk aldığım kazancı göreceksiniz.Bu ödeme 150 TL dükkan yani üç aylık otomatik satış yapma özelliğine sahip olan site kirasını çıktıktan sonraki halidir.
Yani 200 TL elime geçtiği gibi aynı zamanda dükkan kirası da 6 aya kadar uzatılmış oldu.
Projex’ten ödeme alan olup olmadığı konusunda sürekli sorular geliyordu. O yüzden bu ödeme dekontunu sizlerle paylaşma gereği duydum ve Xnetwork’ten ödeme alanlardan ben sadece birtanesiyim. Başka arkadaşlarda kazançlarını aldılar.

Önemli not: Malesef bazı olumsuzluklardan dolayı Xnetwork ile yolumu ayırdım ve artık Xnetwork ile çalışmıyorum.

xnetwork ödeme dekontu

Resmi daha net görmek için üzerine tıklayın.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “ProjeX Ödeme Dekontum”

  1. emlak dedi ki:

    […]Xnetworkten kazanmaya başladık!İşte kanıtı… | Nermin Ay[…]…

  2. kocaali dedi ki:

    kocaali…

    […]Xnetworkten kazanmaya başladık!İşte kanıtı… | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.