Şirket Seçiminin Önemi

Şirket Seçiminin Önemi

Network Marketing sistemlerinde şirket seçiminin önemi

sirket-calismalari-nasil-olmali

Diyelim Ki Siz De Zincirleri Kırdınız Ve Bir Network Firmasına Başlayarak Ciddi Kazançlar Sağlama Kararı Aldınız.Ama Hangi Network Firması?..

O Kadar Çok Var Ki!

Son Günlerde Mantar Gibi Türediler.Tabi Bunun Yanında İyi Niyetli Olup İşi Yürütemeyip Kapatanlardan Tutun,Kısa Sürede Parayı Kapıp Köşeyi Dönme Planları Yapan Çok Zeki Olduklarını Zanneden Ama Kısa Sürede Duvara Toslayan Bir Çok Firma Var.

*****

Tabi Bunların Yanında İşini Mümkün Olduğunca Düzgün Yapmaya Çalışıp Her Geçen Gün Büyümeye Devam Eden Dürüst Firmalar Da Yok Değil…

*****

Ama Yaptığım Ciddi Araştırmalar Ve Bizzat Kendim Yaşayıp Tecrübe Ettiğim Çalışmalar Sonucunda Gördüm Ki Maalesef Ciddi,Dürüst Çalışan,Perde Arkasında Çeşitli Entriklar Döndürmeyen Firmalar Bir Elin Parmağı Kadar Bile Yok Desem Sanırım Abartmış Olmam.Peki napıcaz?…

Bu Yüzden Evet Network Sistemi Sistematik,Dürüst Bir Şekilde Uygulanırsa Gerçekten Süper Kazançlar Sağlayan,Hayatlarımızda Muhteşem Değişiklikler Yapabilecek Tek İş,Tek Yol Diyebilirim Ama Şirket Seçimi Gerçekten Son Derece Önemli Bir Olgu!!!

 

*****

Diğer Sitelerde Olduğu Gibi Birbirinin Aynısı Yazıları Uzun Uzun Yazıp Sizi Sıkmak İstemiyorum O Yüzden Bir Network Firmasıyla Çalışmaya Karar Verirken Özet Olarak En Önemli Dikkat Edilmesi Gereken Hususları Sizlerle Paylaşacağım.

1- İlk Ve En Önemli Olmazsa Olmaz Kural;

Şirket Kesinlikle Oturmuş,Kurumsallaşmış,Kendini Kanıtlamış,Network Konusunda Uzmanlaşmış Şirket Yöneticileri Olan Bir Firma Olmalı.Kurumsallaşmış Ve Köklü Bir Firmada Üye Kaydırma,Primlerin Aksatılması,Paranı Alamama Gibi Durumları Kesinlikle Yaşamazsınız.

*****

2- Bir Başka Husus;

Ürünlerin Kaliteli Ve Tüketilebilir Ürünler Olması Büyük Önem Taşır.Ürün Yelpazesi Artı Bir Avantaj Olsa Da Üstte Söylediğim İki Kural Çok Daha Önemlidir.

*****

3- Dikkat etmeniz gereken önemli unsurlardan birisi de;

Ürünlerinin Sertifikalı Ve Belgeli Olmaları Yine Kalitesini Ispatlayacağından Önemli Bir Rol Oynamaktadır.

*****

4- Ürünlerin Organik Ve Ekolojik Ürünler Olması;

Hormon,Zirai İlaçlar Ve Zararlı Kimyasal Maddeler Gibi Etkenlerin Büyük Etkisinden Dolayı Hastalıklardan (Özellikle Kanser) Göz Açamadığımız Günümüzde Çok Çok Çok Önemlidir.Ve Bu Yüzden Organik/Ekolojik Ürünler Hızla Kullanım Alanlarında İlgi Uyandırmakta Ve İnsanlar Artık Bu Ürünlere Daha Fazla Talep Gösterdiklerinden İşinizi Büyütmenizde Büyük Kolaylık Sağlayacaktır.

*****

5- Son Olarak;

Bunların Yanı Sıra Çalışacağınız Firmanın Üretici Konumunda Olması Bana Göre Yine Çok Önemli Kurallardan Birisidir.Bu Gerek Ürünleri Daha Ucuza Alınabilmesi Açısından,Gerek Ürünlerle İlgili Bi Sorun Olduğunda Muhatap Bulunabilmesi,Gerek Stok Sıkıntısı Yaşanmaması Gibi Nedenlerden Olayı Önemli Bir Durumdur.Network Marketing konusunda Network Marketing nedir isimli yazımızı da okumanızı öneririm.

*****

Başka Dikkat Edilmesi Gereken Ufak Tefek Şeylerde Var Tabi Ki Ama Bence Bu 5 Kural Gerçekten Çok Dikkat Edilmesi Gereken Zamanınızı,Emeğinizi,Paranızı,Umudunuzu Boşa Harcamamanız Açısından Gerçekten Aranması Gereken Şartlar Diye Diye Düşünüyorum.

*****

Ancak Bu Noktada Kendinizde De Aramanız Gereken Bazı Kurallar Vardır; Bunu Da Yazı Dizimizin Bir Başka Sayfasında Sorgulayalım.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 yorum var to “Şirket Seçiminin Önemi”

  1. bitkiderman dedi ki:

    bitkiderman…

    […]Şirket Seçiminin Önemi | Nermin Ay[…]…

hadi sizde bişeyler yazın :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.