Hakkımda

Nermin Ay Kimdir?

Ben Nermin Ay 🙂

İstanbul avcılarda ikamet etmekteyim. Azimli, mücadeleci başarıya aşık bir karakter yapım var. Zoru başarmayı seven bir insanım çünkü biliyorum ki zoru başarmanın verdiği heyecan ve mutluluk inanılmazdır.

Daha önce yıllarca kasaplıktan tutun (ciddiyim ona göre ayağınızı denk alın :)) sekreterliğe, asistanlığa, fabrika işçiliğine kadar çeşitli işlerde çalıştım. çocukluğum hariç hep kıt kanaat yaşadım. dolayısıyla hayat şartlarının ne kadar zor olduğunun bilincindeyim. Bir kaç yıldır da tıklama siteleri dahil network sistemlerini araştırarak ve bizzat katılıp çalışmalar yaparak geçti. maddi kaybım pek olduğunu söyleyemem ama çok zaman ve enerji kaybım oldu maalesef. Tabi doğal olarak başarısızlıklarımı da…ama ben yılmadım çünkü birilerinin network marketing sayesinde para kazanabildiğini biliyordum ve başarısızlıklarımın beni başarıya taşıyan adımlar olduğunun da bilincindeydim. hep böyledir çünkü. her başarısız denemede başarıya ulaşmak için bir tecrübe edinirsiniz size destek olacak kimse yoksa hayatınızda yaşayarak öğrenmek durumundasınızdır.

Bu çalkantılardan ve tecrübelerden dolayı başarıları yakalamayı öğrendim. Şimdi burada bunları paylaşma zamanı. Ben yaşayarak öğrendim bir çok şeyi, size yaşamadan direk kazanmaya başlamanız için yılların birikimi tecrübe ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya hazırım.